Bądź na bieżąco

HOPPIMALS liderem na rynku zabawek do skakania

Ponad 25% udziału w rynku - raport sprzedaży online 2022

Nasza marka własna Tootiny Skoczek HOPPIMALS obecna jest na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie zdobywała nagrody i wyróżnienia w branży dziecięcej, ale co najważniejsze zyskała zaufanie rodziców. Analiza sprzedaży skoczków na Allegro.pl w okresie od 2022-01-01 do 2022-10-17 pokazuje, że HOPPIMALS cieszy się największym zaufaniem i popularnością wśród wszystkich, ponad 90 (!) marek.

Udział Tootiny HOPPIMALS w wartości sprzedaży całej kategorii skoczków na Allegro wynosi: 25,28%.
Udział Tootiny HOPPIMALS  w wartości sprzedaży skoczków w swojej grupie cenowej (od 60 zł) wynosi: 47,78%

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tej analizy w PDF: Skoczki_TOOTINY_HOPPIMALS_sprzedaż_na_Allegro_w_2022_roku-linkedIn.pdf

Hoppimals to gumowe skaczące zwierzątka dla dzieci od 1 roku życia, które w trakcie świetniej zabawy zapewniają dziecku dużą dawkę aktywności fizycznej. Poprzez zabawę z Hoppimals dziecko odkrywa ruch i kolory, jednocześnie rozwijając koordynację i wzmacniając kręgosłup, mięśnie pleców i nóg. Wysoka jakość materiałów, bezpieczeństwo dla dziecka i szeroka kolekcja kolorowych krówek, koników, piesków i kotków przekonuje naszych klientów, że SKOCZEK to Idealny prezent na ROCZEK J

Najlepiej zabawę na Skoczkach opisze nasz filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=5p_3lfy7tGk&t

Wśród konkurencji wyróżniają nas m.in.:

  • unikalne własne wzory
  • szeroka gama kolorystyczna
  • konfekcjonowanie i kontrola jakości w Polsce
  • wysokiej jakości materiały - spełniają rygorystyczne europejskie normy EN71 oraz REACH
  • posiadają oznakowanie CE
  • estetyczny prezentowy kartonik przystosowany do sprzedaży międzynarodowej
  • pompka w zestawie

Jesteśmy przekonani, że dbanie o wysoką jakość i konsekwentne rozwijanie swojej marki zostaje docenione na rynku, szczególnie w branży dziecięcej, gdzie ostatecznym użytkownikiem jest dziecko.

Dołącz do grona naszych partnerów

Image

Jesteśmy producentem i dystrybutorem produktów dla dzieci i matek. Produkty w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą jakością, starannością wykonana, a przede wszystkim są bezpieczne w użytkowaniu.

© 2019 Snibbs.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone