innowacyjne produkty dla dzieci i rodziców

O firmie

WYBIERAMY ZAUFANE MARKI
TWORZYMY WŁASNE KOLEKCJE

O firmie

MARKI W NASZYM ASORTYMENCIE

Hoppimals
Nadmuchiwane zabawki do skakania w kształcie zwierzątek

Tootiny jest producentem Skoczków Hoppimals dla aktywnych maluchów od 1 roku życia. Hoppimals pełnią rolę gumowej piłki gimnastycznej. Zabawka przeznaczona jest do zabawy zarówno w domu jak i w ogrodzie.

dowiedz się więcej

Itooti
Okulary przeciwsłoneczne z elastycznymi oprawkami

Itooti to również marka własna producenta Tootiny. Itooti to wytrzymałe, stylowe i przede wszystkim w pełni bezpieczne okulary przeciwsłoneczne dla dzieci. Gwarantują 100% ochronę przed całym spektrum szkodliwego promieniowania UV.

dowiedz się więcej

Snibbs
Nieprzemakalne podkłady i prześcieradła na materac

Pierwsza marka własna Tootiny, obecna na rynku od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w produkcji podkładów higienicznych dla dzieci i dorosłych z wysokiej jakości materiałów. Podkłady stosowane są m.in. w domach oraz placówkach medycznych.

dowiedz się więcej

Lascal
Dostawki do wózków, nosidełka, bramki ochronne, spacerówki

Szwedzka marka Lascal oferuje produkty, które zapewniają rodzicom kontrolę nad dziećmi oraz poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Lascal na rynku polskim, a także w krajach bałtyckich i na Ukrainie.

dowiedz się więcej

Korbell
Pojemniki na zużyte pieluchy i odpady higieniczne

Amerykańska firma Janibell specjalizująca się w produkcji pojemników na odpady higieniczne wyposażone w podwójny system uszczelniania nie przepuszczają bakterii oraz zapachów na zewnątrz. Reprezentujemy markę w Polsce.

dowiedz się więcej

Teddykompaniet
Pluszowe maskotki i miękkie akcesoria dla niemowląt

Teddykompaniet Båstad jest rodzinną firmą, która od ponad 25 lat zajmuje się produkcją zabawek pluszowych. W asortymencie znajdziemy kolekcję Diinglisar skierowaną do niemowląt. Jesteśmy wyłączym dystrybutorem marki w Polsce.

dowiedz się więcej

Zostań naszym partnerem

Dlaczego warto z nami współpracować?

Kilka słów o Snibbs sp. z o.o.

Jesteśmy producentem oraz wyłącznym dystrybutorem renomowanych światowych marek, których produkty obejmują wiele dziedzin życia matki i dziecka. W branży posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie.

Wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości

Starannie wybieramy produkty, które spełniają światowe normy bezpieczeństwa, a przy tym są innowacyjne i podwyższają komfort dziecka i rodziców. Kierując się doświadczeniem oraz własnymi rygorystycznymi kryteriami, stworzyliśmy wyjątkową ofertę asortymentu, którą wciąż udoskonalamy.

Zapraszamy do współpracy

Stawiamy na długofalowe relacje szukając partnerów z tym samym nastawieniem do współpracy. Posiadamy narzędzia oraz warunki do obsługi partnerów działających w różnych kanałach sprzedaży. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu oraz dołączenia do grona naszych partnerów biznesowych.

Image
Image

Aktualności

Bądź na bieżąco, poznaj najnowsze produkty, katalogi, dowiedz się o wydarzeniach, w których bierzemy dział.

Snibbs sp. z o.o.

Wyselekcjonowane marki, innowacyjne, wysokiej jakości, bezpieczne produkty dla dzieci i rodziców.

Skontaktuj się z nami

Tel: +48 61 8 499 261

E-mail: biuro@snibbs.pl

0
Produktów w ofercie
0
doświadczenia na rynku
0
partnerów handlowych

MARKI WŁASNE ORAZ W WYŁĄCZNEJ DYSTRYBUCJI

Hoppimals
Tootiny okulary
Snibbs
Lascal
Korbell
Teddy Kompaniet

Dołącz do grona naszych partnerów

Image

Jesteśmy producentem i dystrybutorem produktów dla dzieci i matek. Produkty w naszej ofercie charakteryzują się najwyższą jakością, starannością wykonana, a przede wszystkim są bezpieczne w użytkowaniu.

© 2019 Snibbs.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone